Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Východočeská mládež se sjela do Pardubic.

Mladé atlety trochu zaskočilo deštivé počasí, ale jinak se bojovalo o krajské tituly i postup do semifinále Mistrovství ČR „o sto šest“. Zástupci obou krajů předvedli celou řadu výborných atletických výkonů, jimž rozhodně vévodí nový oddílový a krajský rekord v hodu kladivem dorostenky Adély Korečkové 64,02 m. V kategorii dorostenců obsadil první místo Sokol Hradec Králové 160,5 bodů, před AC Pardubice 145 b, Hvězdou Pardubice 138,5 b, Jiskrou Ústí nad Orlicí 99 b a Dvorem Králové 36 b. V kategorii dorostenek zvítězila Hvězda SKP Pardubice 156 b, před Sokolem Hradec Králové 143,5 b, TJ Dvůr Králové 134,5 b, AC Pardubice 57,5 b, Spartakem Slatiňany 57,5 b a TJ Svitavy 37 b. Nejúspěšnějším družstvem mezi juniorkami bylo AC Vysoké Mýto 193 b, před Hvězdou SKP Pardubice 133 b, AC Pardubice 131 b, Jiskrou ústí nad Orlicí 88 b, Týništěm nad Orlicí 14 b a Sokolem Hradec Králové 8 b. Vítězem juniorské kategorie chlapců se stal Sokol Hradec Králové 227,5 b, před AC Pardubice 130 b, třetí místo patří zástupcům Hvězdy SKP Pardubice 119 b, čtvrté byly Slatiňany 78,5 b, před novým Městem nad Metují 60 b a Týništěm nad Orlicí 33 b.

Z nejlepších výsledkům Pardubických závodníků:

Dorostenci: 200 m: 1. Miroslav Chrbolka (AC) 23,53 s, 400 m: 1. Lukáš Secký (Hvepa) 53,41 s, 1 500 m: 1. Martin Pavliš (Hvepa) 4:23,31 min, výška: 1. Jan Štěpánek (AC) 1,92 m, dálka: 1. Matěj Kašpar (AC) 5,95 m, trojskok: 1. Martin Kulhánek (Hvepa) 12,37 m.

Dorostenky: 100 m: 1. Veronika Niščáková (AC) 13,20 s, 200 m: 1. Veronika Niščáková (AC) 26,89 s, 400 m: 1. Veronika Kupková (Hvepa) 65,57 s, 800 m: Veronika Kupková (Hvepa) 2:29,43 min, koule: 1. Barbora Tylichová (Hvepa) 12,70 m, disk: 1. Adéla Korečková (Hvepa) 33,71 m, kladivo: 1. Adéla Korečková (Hvepa) 64,02 m.

Junioři: 800 m: 1. Tomáš Kroupa (AC) 2:01,85 min, 1 500 m: 1. Dominik Kubec (Hvepa) 4:12,79 min, 110 m př.: 1. David Sklenář (AC) 14,50 s, koule: 1. Jan Touš (Hvepa) 15,47 m, disk: Jan Touš (Hvepa) 41,12 m, kladivo: 1. Jaroslav Lauterkranc 59,26 m.

Juniorky: 400 m: 1. Zuzana Krupičková (AC) 61,50 s, 800 m: 1. Martina Papežová 2:22,35 min, 100 m př.: 1. Anežka Kubištová (Hvepa) 15,98 s, tyč: 1. Kateřina Janatová (AC) 3,20 m, dálka: 1. Lenka Kučerová (AC) 5,17 m, trojskok: 1. Karolína Jelínková (Hvepa) 5,80 m, oštěp: 1. Tereza Krejnusová (Hvepa) 30,85 m.

RYCHLÝ KONTAKT

Čs. Armády 2515, Pardubice

Telefon, fax

+420 466 304 881

E-mail
hvezda-pardubice@seznam.cz

ANKETA

Myslíte si, že město Pardubice podporuje atletiku v Pardubicích dostatečně?
Ano
601
Ne
2022

Dosud hlasovalo: 2623 osob

ODKAZY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.