Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

V domácí konkurenci by Hvězda přivezla z MČR v atletice 15 medailí!!

I přesto, že pro Hvězdu SKP Pardubice přinesly přípravy na letošní CZECH OPEN v Olomouci mnoho komplikací, domácí atleti rozhodně nezklamali. V domácí konkurenci by na tomto mezinárodním mítinku vybojovali celkem 15 medailí (4 zlaté, 7 stříbrných a 4 bronzové. V mezinárodní konkurenci více než stovky sportovců bylo slavnostně oceněni na stupních vítězů 6 sportovců z 9 pardubických atletů. Zlatou medaili si vybojoval i v mezinárodní konkurenci Martin Němec v hodu diskem za výkon 33,27 m a také Oldřich Brych v běhu na 400 m v osobním rekordu 1:03,11 min. Stříbrné medaile získali Vojtěch Buhr v hodu diskem výkonem 14,54 m, Vendula Písaříková v hodu diskem nejlepším osobním výkonem 6,30 m, dále Jan Vaněk, bronzový na letošním Mistrovství světa v atletice handicapovaných ve francouzském Lyonu v hodu kuželkou výkonem 24,87 m a v hodu diskem za výkon 8,07 m a v neposlední řadě Jaroslav Petrouš v hodu diskem za 46,44 m. Jaroslav nastoupil k závodu pouze necelé 2 měsíce po zlomenině levé nohy v krčku a vzhledem k tomuto faktu je jeho výkon obdivuhodný. Třetí místa vybojovali Oldřich brych v běhu na 200 m v osobním rekordu 28,19 s a Vendula Písaříková v hodu kuželkou výkonem 12,57 m.

Z dalších umístění v mezinárodní konkurenci:

4. místa: 100 m – Oldřich Brych 13,84 s, kuželka – Michal Enge 19,69 m, disk – Petr Vesecká 7,37 m.

5. Místa: koule 2 kg – Vendula Písaříková 3,35 (osobní rekord), koule 4 kg – Lukáš Práchenský 5,64 m, kuželka – Petr Vesecký 19,62 m.

6. místa: oštěp – Vojtěch Buhr 9,32 m, disk – Michal Enge 6,05 m.