Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Proběhla další ze Zimních atletických střed.

Další z atletických střed, které pravidelně pořádá atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice, měla opět hojnou účast. Přes padesát běžců, mužů i žen, se sešlo na Městském atletickém stadionu, aby otestovali svou formu před blížící se letní atletickou sezónou. Na pořadu byli běhy na 1 000 m a 5 000 m. Na obou tratích dominovali domácí závodníci Hvězdy. V běhu na 1 000 m zvítězil Pavel Hladík časem 2:47,12 min, před Tomášem Halbrštátem 2:49,76 min a Lukášem Seckým 2:52,83 min. V ženách zvítězila Viktoria Ernestová z Trutnova (3:42,83 min). Na pětikilometrové trati zvítězil věkem ještě junior Dominik Kubec (15:28,70 min), před svým tréninkovým kolegou Janem Janů (15:29,04 min). Třetí místo obsadil také závodník Hvězdy Miloš Kratochvíl (15:49,95 min). V ženské kategorii zvítězila Jitka Kalná z Chrudimi za 19:38,15 min, před domácí závodnicí a věkem ještě dorostenkou Veronikou Kupkovou (21:33,60 min). V rámci běhu na 5 000m se představila i orientační běžkyně, reprezentantka Martina Zvěřinová, která otestovala svoji formu na tří kilometrové trati, kterou zaběhla za 11:17,44 min. Kompletní výsledky najdete na www.hvezda-pardubice.cz.