Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Pět Hvězd na mezistátní utkání do 22 let.

O víkendu proběhne mezistátních utkání, tentokrát se na startu sejdou atleti kategorie do 22 let. Čeští závodníci poměří své síly, na stadionu v Hodoníně, se závodníky z Maďarska a Slovinska. Z pardubické Hvězdy se na tuto akci dokázalo nominovat pět závodníků, nominace proběhla na základě úspěchů na MČR, vybráni byli dva nejlepší. O cenné body do české sbírky budou z řad sportovců Hvězdy bojovat běžkyně Kristina Mäki na trati 3 000 m, Marie Milíčková na trati 3 000 m př. a kladiváři Roman Straško, Martina Kluková a Kristýna Kroužková.