Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Pardubické atletice se na Strahově dařilo.

O víkendu proběhly, v nafukovací hale na pražském Strahově, pod pořadatelstvím Hvězdy SKP Pardubice krajské přebory v atletice jednotlivců Pardubického kraje všech kategorií, od nejmladšího žactva až po dospělé. Do bojů o krajské tituly, ale i o co nejlepší výkony a o limity na blížící se halové mistrovství ČR svých kategorií, vyrazilo 358 závodníků v celkem 638 startech, z 32 dvou oddílů z celé ČR.

Závodníci Hvězdy SKP Pardubice se předvedli velmi dobře, když v kraji získali nejvyší počet jak prvních míst, tak i medailí celkově.

Medailisté z Hvězdy SKP Pardubice:

1. místa:

Muži: Voborník Aleš 200 m 23,09 s, Vondřejc Jiří 800 m 1:58,82 min, Dymák Pavel 1 500 m 4:08,75 min, Janů Jan 3 000 m 8:46,01 min, Vondráček Jiří dálka 6,84 m, Vondráček Jiří trojskok 14,79 m. Junioři: Touš Jan koule 13,14 m. Žáci: Kollárik Ondřej 60 m 7,77 s, Kollárik Ondřej 150 m 18,73 s, Kollárik Ondřej 300 m 41,27 s, Šíp Michael koule 11,60 m. Ženy: Švábíková Lenka 800 m 2:22,09 min, Kupková Veronika 1 500 m 4:48,97 min, Jelínková Karolína trojskok 10,90 m, Kárníková Jana koule 15,23 m. Žákyně: Tylichová Barbora koule 11,01 m.

2. místa:

Muži: Dymák Pavel 3 000 m 8:46,04 min, Beneš David 60 m př. 9,07 s, Beneš David dálka 6,83 m, Beneš David trojskok 14,27 m. Žáci: Bárta Martin 1 500 m 4:41,05 min, Novotný Petr dálka 5,34 m. Ženy: Ptáčníková Hana 200 m 26,89 s, Kubištová Eliška trojskok 10,28 m, Kluková Martina koule 10,23 m. Dorostenky: Jelínková Karolína 60 m př. 10,86 s, Korečková Adéla koule 12,06 m.

3. místa:

Muži: Svoboda Ondřej 800 m 2:00,10 min, Richter Jakub 60 m př. 10,10 s. Dorostenci: Lauterkranc Jaroslav koule 13,15 m. Ženy: Kubištová Anežka 60 m 8,13 s, Kubištová Anežka 200 m 26,96 s, Švábíková Lenka 400 m 62,01 s. Dorostenky: Maštalířová Pavlína 60 m př. 11,61 s.

Tabulka medailových úspěchů jednotlivých oddílů kraje:

OddĂ­l

Celkem medailĂ­

1. mĂ­sto

2. mĂ­sto

3. mĂ­sto

Hvězda SKP Pardubice

34

16

11

7

AC Pardubice

32

11

12

9

Atletika Chrudim

31

13

8

10

AC Vysoké Mýto

15

9

4

2

ŠAK Pardubice

15

3

5

7

Atletika Polička

12

0

7

5

Jiskra Ústí nad Orlicí

9

2

3

4

TJ Svitavy

6

1

1

4

TJ Jiskra Litomyšl

5

1

2

2

AK Spartak Slatiňany

3

1

0

2

AC Spartak Choceň

3

0

2

1

AK Moravská Třebová

2

1

1

0

KPA Pardubice

1

1

0

0

RYCHLÝ KONTAKT

Čs. Armády 2515, Pardubice

Telefon, fax

+420 466 304 881

E-mail
hvezda-pardubice@seznam.cz

ANKETA

Myslíte si, že město Pardubice podporuje atletiku v Pardubicích dostatečně?
Ano
603
Ne
2027

Dosud hlasovalo: 2630 osob

ODKAZY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.