HVĚZDA PARDUBICE


                     


 Termínová listina platná od 1. 6. 2020 - ke stažení zde

Březen

ne 8. 3. 2020 = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice   

Květen

st 20. 5. 2020 = Oddílové závody = Hvězda Pardubice       

st 27. 5. 2020 = Oddílové závody = Hvězda Pardubice       

Červen

po 1. 6. 2020 = "Spolu na startu" Oddílové závody = Hvězda Pardubice       

ne 13. 6. 2020 = 1. kolo KPD žactva = Svitavy       

út 16. 6. 2020 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice       

st 17. 6. 2020 = 1. kolo KPD přípravek - skupina A = Hvězda Pardubice       

so 20. 6. 2020 = 1. kolo KPD juniorů a dorostu = Hvězda Pardubice        

ne 21. 6. 2020 = KP jednotlivců staršíno a mladšího žactva = Svitavy       

út 24. 6. 2020 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice       

st 25. 6. 2020 = 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina A = Vysoké Mýto       

so 27. 6. 2020 = M ČR 10 000 m = Slavkov       

ne 28. 6. 2020 = 2. kolo KPD žactva = Chrudim       

út 30. 6. 2020 = Veřejné závody = Hvězda Pardubice       

Červenec

so 4. 7. 2020 = 1. kolo 2. ligy = Litomyšl       

so 4. 7. 2020 = 1. kolo extraliga = Praha       

so-ne 11.-12. 7. 2020 = KP ve vícebojích = Chrudim       

ne 12. 7. 2020 = M ČR v půlmaratonu mužů a žen = Kostěnice        

so 18. 7. 2020 = 2. kolo extraliga = Kladno       

ne 19. 7. 2020 = 2. kolo 2. ligy = Ústí nad Orlicí       

st 22. 7. 2020 = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice     

pá-ne 24. - 26. 7. 2020 = M ČR víceboje = Praha     

Srpen

so 1. 8. 2020 = M ČR do vrchu = Šerák     

so-ne 8. - 9. 2020 = M ČR mužů a žen = Plzeň      

ne 22. 8. 2020 = M ČR družstev mužů a žen = Ostrava 

ne 23. 8. 2020 = 3. kolo 2. ligy = Jičín

so 29. 8. 2020 = 2. kolo KPD juniorů a dorostu = Nové Město ad Metují

Září

so-ne 5. - 6. 9. 2020 = M ČR dorostu a juniorů = Ostrava 

so 5. 9. 2020 = 3. kolo KPD žactva = Ústí nad Orlicí

st 8. 9. 2020 = Zlatá tretra = Ostrava

st 9. 9. 2020 = 2. kolo KPD mladšího žactva - skupina A = Hvězda Pardubice

st 16. 9. 2020 = 2. kolo KPD přípravek - skupina A = Hvězda Pardubice

so-ne 19. - 20. 9. 2020 = M ČR mužů a žen 22 let = Jablonec nad Nisou  

so-ne 19. - 20. 9. 2020 = M ČR žactva = Třinec

so 26. 9. 2020 = M Čech družstev juniorů = Praha

                         M Čech družstev dorostu = Třebíč

                         M Čech družstev žactva = ?     

so 26. 9. 2020 = KP jednotlivců přípravek = Vysoké Mýto                   

ne 27. 9. 2020 = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

                         M ČR 10 km = Běchovice

Říjen

so 3. 10. 2020 = M ČR družstev junioři = Opava       

                         M ČR družstev dorost = Jablonec nad Nisou

ne 4. 10. 2020 = M ČR družstev žactva = Kolín

ne 4. 10. 2020 = Finále KP družstev přípravek = Svitavy

so 10. 10. 2020 = M ČR v chůzi na 20 km = Poděbrady

ne 11. 10. 2020 = M ČR v maratonu = Praha

so 17. 10. 2020 = SP mládeže v běhu do vrchu = Ambleside 

Listopad

pá 13. 11. 2020 = MS v běhu do vrchu = Haría

so 21. 11. 2020 = M ČR přespolák = Běchovice

Prosinec

so 5.12. 2020 = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

so 12. 12. 2020 = mezikrajko mladšího žactva = ?

so 19. 12. 2020 = mezikrajko staršího žactva = Praha

 

************************************************************************************************************

  

Původní verze termínové listiny 2020 před epidemií

Termínová listina - ke stažení ZDE

 

Březen

ne 8. 3. 2020 = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice   

so 21. 3. 2020 = M ČR v chůzi mužů na 50 km = Dudince (SVK) - ODLOŽENO

so 28. 3. 2020 = M ČR v přespolním běhu mládeže a žactva = Tábor - ODLOŽENO

Duben

so 4. 4. 2020 = M ČR v chůzi mužů a žen na 20 km = Poděbrady - ODLOŽENO

so 11. 4. 2020 = M ČR v půlmaratonu mužů a žen = Pardubice - ODLOŽENO

so 25. 4. 2020 = M ČR 10 000 m = Slavkov ODLOŽENO

st 29.4. 2020 = Okresní kolo Štafetového poháru = Hvězda Pardubice - ZRUŠENO

Květen

so 3. 5. 2020 = M ČR maraton = Praha ODLOŽENO

so 2. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl ZRUŠENO

po 4. 5. 2020 = Okresní kolo Poháru rozhlasu mladší = Hvězda Pardubice - ZRUŠENO

st 6. 5. 2020 = Krajské kolo Štafetového poháru = Vysoké Mýto - ZRUŠENO

pá 8. 5. 2020 = Dětský den s atletikou = Hvězda Pardubice ODLOŽENO na 30. 8. 2020

pá 8. 5. 2020 = Pardubická 10 = Hvězda Pardubice           ODLOŽENO na 30. 8. 2020

pá-so 8. - 9. 5. 2020 = KP víceboje mužů, žen, dorostu, žactva a mladšího žactva = Ústí nad orlicí ZRUŠENO

ne 10. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu = Hvězda Pardubice ZRUŠENO

po 11. 5. 2020 = Okresní kolo Poháru rozhlasu starší = Hvězda Pardubice - ZRUŠENO

st 13. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Vysoké Mýto ZRUŠENO

so 16. 5. 2020 =1. kolo extraliga = Kladno ODLOŽENO

                        1. kolo 2. liga = Ústí nad Orlicí ODLOŽENO

st 20. 5. 2020 = 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice ZRUŠENO

pá 22. 5. 2020 = Zlatá tretra = Ostrava ODLOŽENO na 8. 9.

so 23. 5. 2020 = 2. kolo  KP družstev juniorstva a dorostu = Mladá Boleslav ZRUŠENO

ne 24. 5. 2020 =Mezikrajové utkání staršího žactva = Svitavy ODLOŽENO

po 25. 5. 2020 = Krajské kolo Poháru rozhlasu = Hvězda Pardubice - ZRUŠENO

st 27. 5. 2020 = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice ZRUŠENO

                        Republikové finále štafetového poháru = Vlašim ODLOŽENO

so 30. 5. 2020 = 2. kolo 2. ligy = Jičín ODLOŽENO

Červen

po 1. 6. 2020 = "Spolu na startu" Oddílové závody = Hvězda Pardubice

st 3. 6. 2020 = 2. kolo KPD přípravek = Hvězda Pardubice ZRUŠENO     

pá-ne 5. - 7. 6. 2020 = M ČR víceboje = Praha ODLOŽENO

so 6. 6. 2020 = Q ME do vrchu = Česká Třebová ZRUŠENO

                        MU juniorů a juniorek U20 = Polsko ZRUŠENO

ne 7. 6. 2020 = 2. kolo KP družstev žactva = Svitavy ZRUŠENO

út 9. 6. 2020 = Republikové finále Poháru rozhlasu = Uherské Hradiště ODLOŽENO

st 10. 6. 2020 = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice ODLOŽENO na 22. 7. 2020

st 10. 6. 2020 = 3. kolo KPD mladšího žactva = Chrudim ZRUŠENO

so 13. 6. 2020 = 3. kolo 2. ligy = Hvězda Pardubice 

st 17. 6. 2020 = 3. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so-ne 20. - 21. 6. 2020 = M ČR dorostu a juniorů = Ostrava ODLOŽENO

ne 21. 6. 2020 = 3. kolo KP družstev žactva = Chrudim

st 24. 6. 2020 = KP jednotlivců mladšího žactva = Hvězda Pardubice

so-ne 27. - 28. 6. 2020 = M ČR mužů a žen = Plzeň ODLOŽENO

Červenec

so 4. 7. 2020 = MU U18 dorostu = Zlín ZRUŠENO

                       ME do vrchu = Cinfaes - ODLOŽENO NA ROK 2021

ne 5. 7. 2020 = 2. kolo extraliga = Ostrava 

út -ne 7. - 12. 7. 2020 = MS U20 juniorů = Nairobi ZRUŠENO

čt - ne 16. - 19. 7. 2020 = ME U18 dorostu = Rieti ODLOŽENO NA ROK 2021

so 18. 7. 2020 = MU U23 = Maďarsko ZRUŠENO

Srpen

pá - ne 31. 7. - 9. 8. 2020 = Olympijské hry = Tokio ODLOŽENO

so 8. 8. 2020 = M ČR do vrchu = Šerák

ne  23. 8. 2020 = 4. kolo 2. ligy = Čáslav

st 25.8. 2020 = KP jednotlivců st. a ml.žactva = Svitavy

čt - ne 26. - 30. 8. 2020 = Mistrovství Evropy = Paris ZRUŠENO

so 29. 8. 2020 = baráž o extraligu a 1. ligu = ?                            

ne 30. 8. 2020 = 3. kolo  KP družstev juniorstva a dorostu = Nové Město nad Metují                           

Září

so 5. 9. 2020 = 4. kolo KP družstev žactva = Ústí nad Orlicí

so-ne 5. - 6. 9. 2020 = M ČR mužů a žen 22 let = Jablonec nad Nisou   

ne 6. 9. 2020 = KP jednotlivců přípravek = Vysoké Mýto

út 8. 9. 2020 = Zlatá tretra = Ostrava

st 9. 9. 2020 = 4. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so 12. 9. 2020 = M Čech družstev juniorů = Hvězda Pardubice

                         M Čech družstev dorostu = Kladno

                         M Čech družstev žactva = ?     

ne 13. 9. 2020 = M ČR družstev mužů a žen = Praha              

st 16. 9. 2020 = 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě

so-ne 19. - 20. 9. 2020 = M ČR žactva = Třinec

ne 20. 9. 2020 = Finále KP družstev přípravek = Svitavy

so 26. 9. 2020 = M ČR družstev junioři = Opava       

                         M ČR družstev dorost = Jablonec nad Nisou

                         MU U16 žactva = ČR   

ne 27. 9. 2020 = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl

                         M ČR 10 km = Běchovice

Říjen

so 3. 10. 2020 = M ČR družstev žactva = Kolín

ne 4. 10. 2020 = baráž o 2. ligu = ?

Listopad

so 21. 11. 2020 = M ČR přespolák = Běchovice

Prosinec

so 5.12. 2020 = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

so 12. 12. 2020 = mezikrajko mladšího žactva = ?

 


KP Open     buď při KP víceboje 8. - 9. 5. nebo při 4. kole KPD mužů a žen 6. 9.

Krajské kolo Poháru rozhlasu do konce května??

Krajské kolo Štafetového poháru do 15. května ?? 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI