Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

18.5.2017

Seznam postupujících najdete v sekci "Propozice".

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Lukáš Gdula zvítězil při Novoročním běhu v Chrudimi.

Ve středu 1. 1. 2014 proběhl v Chrudimi Novoroční běh. Za velmi příznivého počasí se běželo centrem města, podél řeky Chrudimky. Účast na 35. ročníku byla druhá nejvyšší, za celou dobu konání, závodníků bylo jen o čtyři méně než loni a opět se přepisovaly rekordní tabulky. Zástupci atletického oddílu Hvězda SKP Pardubice byli při tomto prvním letošním startu více než vidět. Nejlépe si na trati o délce 3 880 m vedl vítězný Lukáš Gdula, které ubral z loňského výkonu svého oddílového kolegy (letos druhého) Pavla Dymáka 2 sekundy (oba Hvězda SKP Pardubice. Nejrychlejší ženou, byla opět Marta Fenclová, když svůj vlastní rekord dvakrát zaběhnutý v letech 2012 a 2013 vylepšila o plných 11 sekund. Dva další traťové rekordy pak byly vytvořeny ve veteránských kategoriích mužů. Celkově třetí muž v cíli Miloš Kratochvíl (Hvězda SKP Pardubice) vylepšil svůj vlastní nejlepší čas v kategorii M 35 o jedinou sekundu a Vladimír Vacarda (Liberec) pak oslavil svůj vstup do kategorie M 55 překonáním 9 let starého rekordu o plných 40 sekund.

Z nejlepších výsledků závodníků Hvězdy:

Muži: 1. Lukáš Gdula 11:47 min, 2. Pavel Dymák 12:26 min, 3. Miloš Kratochvíl 12:30 min. 9. Jiří Doucha 13:58 min. Junioři: 1. Pavel Hladík 12:55 min, 2. Tomáš Gdula 13:10 min. Ženy: 2. Denisa Kozáková 14:34 min. Kompletní výsledky najdete na www.hvezda-pardubice.cz.