Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Koulařka Tylichová vybojovala titul mistra ČR.

O víkendu proběhl další z řady halových šampionátů. Tentokráte byla na pořadu kategorie žactva a mladé atlety hostil Jablonec nad Nisou. Atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice vyslal na tuto akci dva své zástupce. Koulařku Barboru Tylichovou, které se velmi dařilo, když výkonem 13,14 m zvítězila a vybojovala tak zlatou medaili a titul mistra České republiky. Druhým zástupcem Hvězdy byl běžec Michal Růžek, ten se představil na trati 1 500 m, kde skončil na pátém místě časem 4:39,10 m. Lépe se mu vedlo na dvojnásobné trati, kterou zvládl za 10:14,28 min a vybojoval si tak čtvrtou příčku. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.