Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Koulaři Hvězdy startovali na prestižním mítinku v Ústí nad Labem.

Atletických závodů s názvem „Grand Prix Ústí nad Labem“, se zúčastnili dva závodníci atletického oddílu Hvězda SKP Pardubice. Letošní ročník tohoto prestižního mítinku byl z důvodu obnovy ústeckého stadionu vypsán pouze pro silné muže a těch se v Ústí sešla celá řada, včetně reprezentantů z celého světa. Nejnabitější byla samozřejmě soutěž mužů, kde se představili závodníci např. z USA, Nového Zélandu, Ruska, atd. Nejlépe si však vedl reprezentant ČR Jan Marcell, který své 7,25 kg těžké náčiní poslal do vzdálenosti 20,93 m, druhá skončil Američan Joe Kovacs za 20,89 m a třetí místo patřilo Pavlu Lyzhynovi z Běloruska za 20,75 m. V takto nabité konkurenci si závodník Hvězdy SKP Pardubice, Antonín Žalský vybojoval pěknou 12. příčku za výkon 19,14 m. V juniorské kategorii se v konkurenci německých a dánských koulařů představil další závodník Hvězdy, Jan Touš. Svým výkonem 15,43 m obsadil čtvrtou příčku. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.