Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

18.5.2017

Seznam postupujících najdete v sekci "Propozice".

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Jarní hodinovka pro Hübla a Kozákovou.

Ve středu 9. dubna se na Městském atletickém stadionu v Pardubicích uskutečnil 4. závod ISCAREX poháru 2014. Pořadatelé z Hvězdy SKP Pardubice připravili běh s názvem „Jarní hodinovka“, kdy běžci různé výkonnostní úrovně testovali, jakou vzdálenost zvládnou během šedesáti minut.

Na chladné a větrné počasí byla účast velmi slušná, na čtyřicet závodníků a závodnic, kteří běželi ve třech oddělených bězích. Bylo dosaženo velmi dobrých výsledků, když prvenství si do Ústí nad Orlicí odvezl Radek Hübl, když zaběhl celkem 17 km a 620 metrů. Mezi nejlepšími skončili i reprezentanti Hvězdy, na čtvrtém místě Pavel Hladík (16 785 m) a pátý Tomáš Procházka (16 315 m). Závod žen patřil domácím barvám, zvítězila Denisa Kozáková z Hvězdy, když uběhla 14 km a 607 metrů.

Pořadatelé v rámci hodinovky změřili závodníkům ještě časy v běhu na 10 000 m. Vítězný Hübl zaběhl tuto trať za 33:34,0 min, vítězkou soutěže žen se stala Kozáková, která zaběhla čas 41:01,8 min. Podrobné výsledky najdete na www.hvezda-pardubice.cz.