Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Honza Janů vítězem Velké ceny Monaka.

Tradičně třetí říjnovou neděli pořádá Klub rekreačních běžců Chrudim na lesní trati u Slatiňan Velkou cenu Monaka na 10 km. Závod je pravidelně součástí prestižní Velké ceny Východních Čech v bězích a navíc v současné době i nejmasovější běžeckou krosovou akcí na Pardubicku. Letošního ročníku se účastnilo celkem 227 běžců - 155 v hlavním 10 km závodě a ještě dalších 72 na kratší trati 3,6 km. Na šňůru prvenství běžců pardubické Hvězdy z minulých let úspěšně navázal Honza Janů, který neježe s přehledem potvrdil roli favorita a zvítězil s minutovým náskokem v čase 32:54, ale navíc zaběhl čas, který je na náročné slatiňanské trati nejlepší od roku 2000 a šestý v historii Velkých cen Monaka (kde je absolutním rekordmanem legendární Honza Pešava) vůbec. Ale ani další běžci Hvězdy se v početném startovním poli rozhodně neztratili. Na osmém místě doběhl Miloš Kratochvíl (35,57), 9. byl Tomáš Procházka (36.26), 24. Mojmír Svoboda (39,34), 27. Petr Eliáš (40,01), 53. Pavel Šimonek (42,56), 83. Jaromír Jelínek (47,05). Denisa Kozáková skončila mezi ženami na druhém místě v čase 41,32 a navíc zvítězila ve své kategorii do 34 let. Na malém 3,6 km dlouhém okruhu doběhl hned na druhém místě Pavel Hladík (12,16) a za ním 12. Petr Gdula (15,42), 19. Svobodová Edita (17,16) a 36. Zdeněk Bílý (19,29).