Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

18.5.2017

Seznam postupujících najdete v sekci "Propozice".

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Gdula a Korečková reprezentovali na EYOFu.

Dva zástupci atletického oddílu Hvězda SKP Pardubice se o víkendu představili na Evropské kvalifikaci pro olympiádu mládeže (EYOF). Tento prestižní mládežnický šampionát pro kategorii dorostu hostilo tentokráte Baku (Ázerbajdžán). Úspěšnější z dvou zástupců Hvězdy byl chodec Tomáš Gdula, který obsadil skvělé 11. místo v chůzi na 10 km a to časem 51:43,33 min. Jeho oddílová kolegyně Adéla Korečková se představila v kladivářském kruhu, její výkon 53,37 však nestačil na postup z kvalifikace a ona si tak z evropské kvalifikace pro olympiádu mládeže odváží 22 příčku. Kompletní výsledky najdete na WWW.atletika.cz.