Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Tři cenné kovy z mládežnického halového šampionátu pro Hvězdu.

Tento víkend proběhlo v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce mistrovství České republiky v kategoriích mládeže. Pardubický atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice zde měl své početné zastoupení a dva závodníci si dokonce vybojovali cenné kovy. Nejvyšší umístění z Hvězdy a skvělý "dabl" si připsal běžec Dominik Kubec, který se představil na trati 3 000 m, kvalitním časem 8:36,49 min získal druhou příčku a tím stříbrnou medaili. K tomu přidal ještě další druhé místo v běhu na 1 500 m za čas 4:07,37 min. Další medailistkou z Hvězdy se stala Adéla Korečková, ta ve vrhu koulí předvedla výkon 12,36 m a obsadila tak třetí příčku. Ale i dalším atletům Hvězdy se vedlo velmi dobře.

Finálové umístění si dále vybojovali: Barbora Tylichová, která obsadila ve vrhu koulí za 13,22 m 4. příčku, stejné umístění přidal i Martin Pavliš v běhu na 1 500 m, když doběhl v čase 4:25,36 min. Trojskokanka Karolína Jelínková byla šestá za výkon 11,34 m a k tomu přidala sedmé místo ve skoku dalekém (5,32 m).

Na halovém mládežnickém šampionátu se dále představili: 11. Martin Kulhánek – trojskok 12,20 m, 13. Michael Šíp – koule 12,30 m, 13. Kateřina Sobolová – koule 11,34 m, 13. Ondřej Kollárik – 60 m 7,36 m, 14. Michal Růžek – 1 500 m 4:25,13 min.