Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Dominik Kubec limitářem pro juniorské Mistrovství světa.

O víkendu se konalo Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m na dráze, kam pardubická Hvězda vyslala celkem pět svých zástupců a jejich vystoupení bylo velmi úspěšné. Junior Dominik Kubec se rozhodl startovat v kategorii mužů. Tato jeho volba byla vedena snahou zaběhnout při tomto mistrovství limit na Mistrovství světa juniorů, které proběhne v létě v Eugene. Ačkoli takto obětoval mistrovskou medaili ve své kategorii, přivezl si z Jičína něco mnohem cennějšího, a tím je jistota startu na juniorském světovém šampionátu, když 10 km dlouhou trať zvládl 30:54,39 min a v kategorii mužů obsadil 8. příčku. V mužské kategorii se představil i Jan Janů, který Dominikovi k jeho nominačnímu výkonu velmi pomohl tím, že mu závod ve velmi nepříznivém a chladném počasí „odtáhl“. Janů doběhl v čase 30:59,67 min na 9. místě. Představili se i jejich další oddíloví kolegové, Jan Kopecký zvládl trať za 32:32,23 min a doběhl osmnáctý, Tomáš Procházka obsadil časem 33:17,17 min 21. místo. V kategorii juniorů se představil Pavel Hladík, svým časem 33:12,54 min zůstal těsně za stupni vítězů a odvezl si z Jičína pomyslnou bramborovou medaili. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.