Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

18.5.2017

Seznam postupujících najdete v sekci "Propozice".

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Další tři cenné kovy z Mistrovství ČR pro Hvězdu SKP Pardubice.

V neděli se v Běchovicích konalo další atletické Mistrovství České republiky, tentokráte v silničním běhu, což je nejprestižnější silniční běžecký závod v ČR. Na startu se sešli běžci různé výkonnostní úrovně, od profesionálů po amatéry, aby poměřili své síly na trati 10 km. Atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice měl na tomto kvalitním běžeckém závodě hned 12 svých zástupců. Historický úspěch předvedli junioři Hvězdy, zlatou medaili vybojoval talentovaný běžec Jan Janů za čas 32:35 min, bronzový skončil časem 32:41 min jeho oddílový kolega Libor Bucifal. Třetí cenný kov, v kategorii žen, přidala do pardubické sbírky běžkyně Kristiina Mäki, která časem 35:08 min, získala třetí, tedy bronzovou příčku.

Výsledky závodníků Hvězdy:

Muži: 22. Pavel Dymák 33:26 min, 24. Lukáš Gdula 33:41 min, 44. Jan Kopecký 35:58 min, 79. Jiří Hladík 41:49 min, 82. Jan Kalousek 42:51 min, 84. Petr Gdula 43:48 min. Junioři: 1. Jan Janů 32:35 min, 3. Libor Bucifal 32:41 min. Ženy: 3. Kristiina Mäki 35:08 min, 12. Lenka Šibravová 39:36 min, 13. Denisa Kozáková 40:01 min, 15. Marie Miličková 40:32 min.