Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Další dva tituly z Českého šampionátu pro Hvězdu.

V sobotu proběhlo Mistrovství České republiky v běhu do vrchu a atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice se může pochlubit velmi úspěšným zastoupením v podání Jana Janů a Pavla Hladíka. Tento závod proběhl v rámci Českého poháru v běhu do vrchu a vedl z Dolní Moravy na nejvyšší vrchol pardubického kraje Kralický Sněžník. Jasným vítězem v kategorii dospělých se stal reprezentant Hvězdy Jan Janů. Do cíle svého 13 km dlouhého závodu, s převýšením 963 m, se zvládl dostat za skvělých 58:46 min. Na start se postavil i Jan Kopecký, který časem 1:06:38 min obsadil 15. příčku. I kategorii juniorů ovládl závodník Hvězdy, byl jím Pavel Hladík. Juniorská trať byla shodná s mužskou a Pavel ji zvládl v čase 1:05:54 min. Suverénně tak, o více než 3 minuty, zvítězil. V ženách měla Hvězda zastoupení v Anně Krátké, která časem 1:30:06 min skončila na 13. místě. Celkové výsledky najdete na www.atletika.cz.