Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Čtyři cenné kovy z halového šampionátu dospělých pro Hvězdu.

O víkendu proběhl další z republikových šampionátů. Tentokráte se v pražské Stromovce sešli nejlepší muži a ženy, aby bojovali o tituly mistrů ČR, ale i o co nejlepší výkony. Atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice se může pochlubit pěkným ziskem medailí, závodníci Hvězdy nasbírali celkem čtyři cenné kovy a k tomu přidali ještě další finálové umístění. Mistrovský titul si v běhu na 1 500 m vybojovala již jistá účastnice březnového Mistrovství Evropy, Kristiina Mäki, která svou trať zvládla za 4:19,07 min. Titul si vyskákal i trojskokan Jiří Vondráček, který předvedl svůj nejlepší letošní výkon 15,68 m. Koulařce Janě Kárníkové, která již má splněný limit pro ME, se závod nevyvedl a výkonem 15,29 m obsadila druhou příčku. Další cenný kov, a to bronzový, si za třetí místo a výkon 14,97 m, zasloužil trojskokan David Beneš. K tomu přidal ještě 16. místo ve sprintu na 60 m překážek za čas 8,65 s. Do finále se dokázal probojovat Dominik Kubec v běhu na 3 000 m, když obsadil osmou příčku časem 8:58,08 min. Desátí skončili Karolína Jelínková v trojskoku za 11,68 m a koulař Jakub Voplakal s výkonem 13,39 m. Třináctou příčku obsadila Adéla Korečková ve vrhu koulí, když její nejdelší pokus měřil 10,91 m, Jiří Vondřejc zvládl 800 m za 1:56,82 min a skončil na 17 místě. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz