Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

18.5.2017

Seznam postupujících najdete v sekci "Propozice".

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Chodec Lukáš Gdula zazářil na ME do 22 let.

Hned první den evropského šampionátu do 22 let, který se koná ve finském městě Tampere, mohl slavit úspěch závodník Hvězdy SKP Pardubice, chodec Lukáš Gdula. Ve svém chodeckém závodě na 20 km, se v konkurenci čtyřiadvaceti závodníků z celé Evropy dokázal prosadit a časem 1:27:10 h obsadil skvělé sedmé místo. Je to po letech další závodník Hvězdy, který se prosadil na Mistrovství Evropy do 22 let do finálové osmičky tohoto velmi prestižního závodu (2011 – kladivářka Tereza Králová, 2003 – koulařka Jana Kárníková). Ač byl Lukáš po svém průchodu cílem velmi vyčerpán, byl se svým vystoupením při vrcholu letošní sezony spokojen. „Chtěl jsem být do osmičky a to se mi splnilo. Na to, že jsem ještě minulý týden bral antibiotika a nemohl trénovat, je to vážně dobrý výsledek. Tempo bylo ideální, závod začal pomaleji a plynule se pak zrychlovalo a to mi vyhovuje“ komentoval svůj výkon Lukáš. Na tomto šampionátu měla startovat ještě další závodnice Hvězdy SKP Pardubice, běžkyně Kristiina Mäki, svůj start však musela zrušit, kvůli zranění.