Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Chodci z Hvězdy mají skvělou formu.

O víkendu se konalo mistrovství České republiky v chůzi, které je součástí mezinárodního chodeckého závodu na 10 a 20 km, tato prestižní chodecká akce je již tradičně pořádána v Poděbradech. Chodci z atletického oddílu Hvězda SKP Pardubice zde byli více než vidět, celkem tři závodníci získali dva cenné kovy. V ženách se na třetí, bronzovou pozici v rámci ČR probojovala Hana Herberová, která svou trať (20 km) zvládla ujít za 1:43:51 h. (V rámci mezinárodního mítinku skončila 17, soutěž vyhrála Mexičanka Monica Equihua za 1:31:55 h). Druhý cenný kov, také bronzový, přidal v mužích Lukáš Gdula, stejnou trať zvládl za 1:31:26 h (celkově 34, zvítězil Columbiec Eider Arévalo v čase 1:19:45 h). Skvělé páté místo v rámci ČR přidal do sbírky ještě nový člen Hvězdy Vít Hrdlička, ten zdolal dvacet kilometrů v čase 1:43:35 h (celkově 41). Tento závod, je prvním závodem letošního roku pro, který přináší body do Česká spořitelna atletické extraligy družstev. Atletický oddíl Hvězdy SKP Pardubice tedy může do své pokladnice připočíst, díky výsledkům svých chodců, pěknou řádků bodů. V rámci extraligy hostuje za Hvězdu Slovenka Mária Czáková, ta zdolala trať za skvělých 1:36:30 h a v rámci extraligy tak obsadila 3. příčku v kategorii žen, v celkovém pořadí mezinárodního mítinku skončila sedmá. V kategorii juniorů startoval, věkem ještě dorotenec, Tomáš Gdula. Na trati 10 km se představil časem 48:04 min a celkově v mezinárodním mítinku skončil na 21. příčce. V rámci české republiky mu patří čtvrté umístění. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz .