Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Běžci z Hvězdy Pardubice se nominovali na ME v běhu do vrchu.

O víkendu proběhl, v Perné u Mikulova, nominační závod na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu, pod názvem „Běh přes Tabulovou horu“. Pardubická Hvězdy vyslala na tuto akci dva své zástupce a Ti měli cíle nejvyšší, a to úspěšně projít sítem kvalifikace na ME. Běžci trenérské skupiny Miroslava Wastla zvládli svůj úkol ne jedničku, když v kategorii juniorů obsadili první dvě příčky. Lépe si vedl Jan Janů, který trať dlouhou 7,3 km s převýšením 450 metrů zvládl za 29:50 min a stal se tak vítězem své kategorie. Pozadu ovšem nezůstal ani jeho tréninkový kolega Libor Bucifal, který doběhl na druhé příčce časem 30:25 min a rovněž se nominoval na blížící se Mistrovství Evropy v běhu do vrchu, které proběhne 7. července v Turecku. Blahopřejeme našim běžcům k tomuto skvělému výkonu a věříme, že nám udělají radost i na blížícím se Mistrovství ČR na dráze i na ME v běhu do vrchu.