Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Atletická mládež se sešla na Městském atletickém stadionu.

V neděli se na Městském atletickém stadionu v Pardubicích konalo 2. kolo Krajského přeboru družstev mládeže. Družstva mladých atletů (juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek) bojovala o postup na Mistrovství Čech své kategorie. Ve všech kategoriích jednoznačně zvítězily pardubické celky AC a Hvězdy Pardubice, které tak postupují do Mistrovství Čech, které se koná tuto sobotu 22.9. Dorostenecké kategorie se utkají v Pardubicích a kategorie juniorů v Kolíně.

Výsledky družstev ve druhém kole:

Junioři: 1. AC Pardubice 188 b, 2. Hvězda SKP Pardubice 121 b, 3. AK Spartak Slatiňany 51 b, 4. Atletika Polička 49 b. Juniorky: 1. AC Pardubice 117 b, 2. Hvězda SKP Pardubice 78 b. Dorostenci: 1. AC Pardubice 173 b, 2. Hvězda SKP Pardubice 124, 3. Atletika Chrudim 32 b. Dorostenky: 1. Hvězda SKP Pardubice 169 b, 2. AC Pardubice 97 b.

Výsledky bodujících závodníků Hvězdy:

Junioři: 100 m: 2. Jelínek 12,07 s, 3. Majer 12,34 s, 4. Chmelík 12,40 s, 5. Chaura 12,63 s, 200 m: 5. Majer 24,86 s, 6. Chaura 25,70 s, 7. Kalina 26,76 s, 400 m: 3. Majer 54,17 s, 6. Rubeš 57,72 s, 7. Kalina 59,07 s, 800 m: 2. Bucifal 2:00,76 min, 5. Rubeš 2:07,10 min, 1 500 m: 1. Janů 4:04,27 min, 2. Bucifal 4:13,17 min, 400 m př.: 2. Roček 60,47 s, dálka: 4. Jelínek 6,05 m, 5. Roček 6,00 m, trojskok: 1. Jelínek 12,59 m, koule: 2. Šlapák 13,89 m, 5. Blažek 12,24 m, 7. Molnár 11,40 m, disk: 4. Šlapák 35,81 m, 5, Blažek 33,06 m, 6. Molnár 28,77 m, kladivo: 1. Blažek 45,98 m, 2, Molnár 45,44 m, 3. Šlapák 42,98 m, oštěp: 3. Tupec 45,93 m, 6. Chmelík 37,42 m.

Juniorky: 100 m: 1. Ptáčníková 12,96 s, 200 m: 1. Ptáčníková 26,61 s, 400 m: 1. Ptáčníková 63,68 s, 4. Zikmundová 72,70 s, 800 m: 2. Zikmundová 2:42,75 min, koule: 1. Kluková 10,10 m, disk: 1. Kluková 30,70 m, 2. Hanzlíčková 23,72 m, kladivo: 1. Kluková 53,11 m, 2. Hanzlíčková 22,01 m, oštěp: 1. Hanzlíčková 31,45 m.

Dorostenci: 100 m: 2. Lašek 11,84 s, 4. Plaskoň 12,24 s, 5. Dušek 12,50 s, 7. Roztočil 13,55 s, 200 m: 3. Lašek 24,56 s, 4. Plaskoň 25,44 s, 5. Dušek 25,87 s, 6. Litoš 27,46 s, 400 m: 3. Dušek 55,79 s, 4. Halbrštát 55,80 s, 5. Antoš 55,88 s, 800 m: 3. Halbrštát 2:05,16 min, 4. Antoš 2:14,42 min, 3 000 m: 1. Kubec 9:07,93 min, 3. Bárta 10:27,12 min, 4. Gdula 10:33,99 min, výška: 3. Plaskoň 1,60 m, dálka: 1. Lašek 6,28 m, koule: 2. Touš 14,01 m, 4. Lauterkranc 11,46 m, disk: 1. Touš 41,97 m, 3. Kušnir 30,65 m, 5. Lauterkranc 29,19 m, kladivo: 1. Lauterkranc 51,16 m, 2. Touš 39,18 m, oštěp: 5. Roztočil 32,12 m, 6. Litoš 30,14 m.

Dorostenky: 100 m: 1. Kubištová 13,22 s, 2. Thanh Phan 13,35 s, 3. Chryczyk 13,61 s, 5. Kolářová 13,77 s, 200 m: 2. Thanh Phan 26,61 s, 5. Chryczyk 28,19 s, 6. Kolářová 28,63 s, 400 m: 1. Chryczyk 60,94 s, 2. Kupková 65,94 s, 3. Kolářová 66,50 s, 4. Lerchová 68,82 s, 100 m př.: 2. Kubištová 16,57 s, 3. Maštalířová 19,52 s, 4. Sákrová 21,31 s, 300 m př.: 2. Kupková 52,41 s, 3. Maštalířová 53,93 s, výška: 1. Kubištová 1,45 m, 3. Hanušová 1,35 m, 4. Sákrová 1,30 m, dálka: 2. Hanušová 4,49 m, 3. Maštalířová 4,26 m, 4. Jelínková 4,25 m, 6. Sákrová 3,80 m, disk: 1. Janková 23,77 m, 2. Kudrnáčová 23,35 m, 3. Oulehlová 21,80 m, 4. Kvapilová 21,10 m, kladivo: 1. Kudrnáčová 40,31 m, 2. Kvapilová 24,74 m, oštěp: 2. Kvapilová 26,89 m, 3. Kudrnáčová 26,62 m, 5. Oulehlová 20,77 m, 6. Kubištová 4,71 m.

Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.

RYCHLÝ KONTAKT

Čs. Armády 2515, Pardubice

Telefon, fax

+420 466 304 881

E-mail
hvezda-pardubice@seznam.cz

ANKETA

Myslíte si, že město Pardubice podporuje atletiku v Pardubicích dostatečně?
Ano
601
Ne
2022

Dosud hlasovalo: 2623 osob

ODKAZY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.