Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

19.5.2017

Přihlášení závodníci Hvězdy Pardubice se nemusí prezentovat v závodní kanceláři, startovné je uhrazeno. Stačí přijít k disciplíně!!!

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Atleti Hvězdy zářili na Akademickém mistrovství ČR.

První lednové pondělí se v přetlakové Strahovské hale v Praze konalo další z Akademických mistrovství ČR. Sjeli se zde nejlepší atleti vysokoškoláci, aby poměřili své síly ve vzájemných bojích. Sešlo se zde na 150 sportovců z celkem 32 vysokých škol. Pardubický oddíl Hvězda SKP Pardubice zde měl zastoupení v pěti atletech. Nejlépe si vedla běžkyně Kristiina Mäki, která zvítězila jak v běhu na 800 m (2:15,49 min), tak v běhu na 1 500 m (4:26,12 min), Kristiina zvítězila s velkým náskokem před svými soupeřkami a oba tyto její výkony patří k jedněm z nejkvalitnějších z celého mistrovství. Trojskokan David Beneš zvítězil ve své hlavní disciplíně výkonem 14,38 m a více než půl metr předčil své konkurenty. K tomu přidal ještě čtvrté místo ve skoku dalekém, za výkon 6,66 m. Druhou příčku si vybojovala v běhu na 1 500 m Marie Miličková, když do cíle doběhla v osobním rekordu, 4:42,04 min. Na stejné trati se představil i její oddílový kolega Ondřej Svoboda, který časem 4:09,46 obsadil bronzovou, tedy třetí příčku. Dalším ze závodníků Hvězdy, kteří se představili na Akademickém mistrovství ČR, byl Ivo Brýdl, ten si na trati 400 m doběhl v čase 52,14 s pro osmé místo. Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz.