Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

Atleti Hvězdy Pardubice v soutěžích družstev 2013.

V Pardubickém kraji vyvíjí svoji činnost celkem 18 atletických oddílů. Fakticky každý z nich má družstvo dospělých nebo mládeže a tím se účastní krajských i republikových soutěží. Suverénem v rámci kraje je atletický oddíl Hvězda SKP Pardubice, který do krajských i republikových soutěží postavil celkem 18 svých družstev různých věkových kategorií. Jako jediní v rámci celého kraje reprezentovali v nejvyšší české soutěži družstev v obou kategoriích, muži dokonce získali historicky první medaili (bronzovou), a byli právem vyhodnoceni mezi nejúspěšnějšími sportovními kolektivy Pardubicka. Vítězi druhé ligy dospělých se stali obě „B“ družstva a v silné krajské konkurenci skončilo třetí i „C“ družstvo mužů. „Hvězdičky“ z Hvězdy v kategorii dorostenek přivezli z českého šampionátu další bronzovou medaili.