Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6
***   Juniorka Lada Vondrová sedmá na Mistrovství Evropy do 19 let    ***    Běžkyně Lucie Maršánová 9. na Mistrovství Světa v běhu do vrhu, Jan Janů vybojoval 19. příčku    ***    Oštěpař Jaroslav Jílek byl nominován na Mistrovství světa v Londýně    ***

KRÁTKÁ SDĚLENÍ

11.9.2017

Od letošního roku je, dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 o zdravotní způsobilosti, pro ročníky 2006 a starší, povinná lékařská prohlídka, včetně klidového EKG. Mladší ročníky mít zdravotní prohlídku nemusí.

14.6.2017

Přihlášku do atletického oddílu najdete v sekci propozice. Nábory proběhnou prvních 14 dní v září.

13.6.2017

Tréninková skupina Ivy Kaplanové a Markéty Sákrové má mimořádný tréninky ve čtvrtek 31. srpna od 16.00 hodin.

NEJNOVĚJŠÍ FOTOGALERIE

Mikulášský běh

29. 11. 2015

Přejít na fotogalerii

SPONZOŘI

2. kolo KB Českého poháru přivítal Olomouc.

Tento víkend proběhlo v Olomouci 2. Kolo KB Českého poháru v atletice vozíčkářů. Zúčastnilo se ho celkem 20 sportovců. Hvězdu zde reprezentovalo celkem 7 jejich zástupců. V kategorii žen skončila na 2. místě v poháru Vendula Písaříková za výkon v hodu kuželkou 11,43 m (541 b), startovala i ve vrhu koulí a za výkon 2,89 m získala 230 bodů. V kategorii mužů nejvýše na 3. místě v poháru skončil Martin Němec za výkon v hodu diskem 34,48 m (914 b), který je současně překonaným „A“ limitem na paralympiádu v Londýně 2012, soutěžil i ve vrhu koulí, kde výkonem 9,48 m potvrdil „B“ limit a získal 817 bodů. Těsně za ním skončil jeho oddílový kolega Jaroslav Petrouš také s „A“ limitem a nejlepším letošním osobním maximem v hodu diskem 49,23 m (848 b), „B“ limit a svůj nejlepší letošní výkon přehodil i v hodu oštěpem výkonem 34,86 m (658 b). Na 6. Místě v celkovém pořadí skončil Jan Vaněk za výkon v hodu kuželkou a zároveň „A“ limit 22,12 m (822b), 8. byl Viktor Uřidil v disku za „B“ limit 29,17 m (743 b). Na 10. Místě byl Petr Vesecký za „B“ limit v hodu kuželkou 19,82 m (696 b), 12. Pak Byl Roman Klema za výkon v hodu diskem 36,77 m.

Z dalších výsledků: Vaněk – disk 7,54 m (335 b), Vesecký – disk 6,73 m (224 b), Klema – oštěp 27,33 m (403 b).

Dalším závodem letošní atletické sezóny je reprezentační start našich atletů Jaroslava Petrouše, Viktora Uřidila a Venduly Písaříkové na Mistrovství Evropy v Holandsku na konci června.